{statuspremium}
Ňĺěű Wordpress
 
Hibat Tabib z rodziną muszą wyemigrować do Francji. Na obczyźnie bohaterowie usiłują odnaleźć się w odmiennej społeczności.
Wszyscy albo nikt / Nous trois ou rien 2015 Napisy PL
 
Rex (Woody Harrelson) marzył o zbudowaniu na pustyni szklanego zamku, a troski topił w alkoholu. Rose (Naomi Watts) w pogoni za szczęściem całą energię wkładała w malarstwo, zapominając o otaczającym ją świecie. Gdy coś im nie wychodziło, rzucali pracę, pakowali dobytek do auta i jak para hippisów ruszali w siną dal w poszukiwaniu kolejnej przystani. W takich warunkach przyszło dorastać Jeannette (Brie Larson) i trójce jej rodzeństwa. Po latach, już jako dorosła kobieta, Jeannette postanawia stawić czoła przeszłości i zmierzyć się z traumą, która dotknęła ją w dzieciństwie.
Szklany zamek / Glass Castle (2017) Lektor / PL
 
Ludzie i małpy przygotowują się do bitwy, od której zależy przyszłość obu gatunków.
Wojna o planete malp / War for the planet of the apes 2017 Napisy PL
 
Gdy Boyka dowiaduje się, że żona człowieka, którego zabił na ringu ma kłopoty, postanawia stanąć do walki o wolność kobiety.
Boyka: Undisputed IV 2016 Napisy PL
 
W 1997 roku rodzina Andersonów przepadła bez śladu. Po raz ostatni byli widziani w swoim rodzinnym domostwie, które przez kolejne kilkanaście lat pozostawało puste. Aż do teraz.
The Unspoken 2016 Napisy PL
 
Zarozumiały biznesmen, uwięziony w ciele domowego kota, stara się z niego wydostać.
Jak zostac kotem / Nine Lives 2016 Lektor / PL
 
Nastoletni Matteo wciąż konfliktuje się z rodzicami. W końcu ojciec wysyła go na obóz edukacyjny w Alpach. Ciężka praca, brak dostępu do internetu czy telewizji, a także spartańskie warunki mają nauczyć go posłuszeństwa. Pobyt na farmie stanowi dla niego prawdziwą szkołę życia...
Alpejski bunt / Chrieg 2014 Lektor / PL
 
Byly członek SWAT po postrzale zostaje oddelegowany do standardowych czynności policyjnych. Kulminacją jest dla niego niańczenie gwiazdy Hollywood, nijakiego Walkera. Jednak, gdy policyjny ośrodek treningowy zostaje przejęty przez grupę najemników, panowie muszą zacząć ze sobą współpracować. I nie pozabijać się nawzajem.
Gridlocked 2015 Lektor / PL
 
Maria (Sarah Wayne Callies) mieszka wraz z rodziną w egzotycznych Indiach. Wiedzie szczęśliwe życie do dnia, w którym jej kilkuletni syn ginie w wypadku samochodowym. Zrozpaczona Maria odkrywa, że istnieje odwieczny rytuał, który pozwala żywym nawiązać ostatni kontakt z umarłymi i pożegnać się z nimi. Wyrusza w podróż do starożytnej świątyni, w której tajemnicze drzwi pełnią rolę portalu między dwoma światami. Na miejscu Maria łamie złożoną wcześniej przysięgę i otwiera drzwi, które miały na zawsze pozostać zamknięte. Narusza tym samym równowagę między życiem i śmiercią, nie zdając sobie sprawy, jakie będą konsekwencje jej czynu.
Po tamtej stronie drzwi / The Other Side of the Door 2016 Lektor / PL
 
Absolutna jazda bez trzymanki! Komedia absurdu według scenariusza Sachy Barona Cohena. Film opowiada historię brytyjskiego agenta do zadań specjalnych (Mark Strong), który wmieszany w spisek, musi ukrywać się w rodzinnym Grimsby, przy którym najciemniejsze zakątki warszawskiej Pragi wydają się centrum kulturalnym wszechświata. W wyplątaniu się z dramatycznej życiowej sytuacji pomaga mu brat. Kibol-degenerat o złotym sercu.
Grimsby / The Brothers Grimsby 2016 Lektor / PL
 
Superman przybywa do Gotham, prowokując walkę z rycerzem miasta - Batmanem.
Batman v Superman: Swit sprawiedliwosci / Batman v Superman: Dawn of Justice 2016 Lektor / PL
 
Christian Black wiedzie bogate życie, lecz ma problem z tym, że nie jest za dobry w łóżku. Kiedy poznaje bardzo wścibską dziennikarkę, jego sekret wychodzi na jaw.
Piecdziesiat twarzy Blacka / Fifty Shades of Black 2016 Napisy PL
ďťż