{statuspremium}
Ňĺěű Wordpress
 
Grupa złodziei postanawia dokonać napadu na mennicę państwową Stanów Zjednoczonych podczas rekordowo silnego huraganu.
Huragan / The Hurricane Heist 2018 Napisy PL
 
Archeolog, Alabama Channing, jest rekrutowana przez tajemniczego miliardera, aby pomóc znaleźć starożytną chińską relikwię. Ten sam skarb, którego szukała jej matka, zanim zaginęła.
Tomb Invader 2018 Napisy PL
 
Gdy do hotelu w Los Angeles wpadają żądający ogromnego okupu uzbrojeni bandyci, troje zatrudnionych w nim przyjaciół musi pokonać własne ograniczenia i zmienić się w bohaterów.
Game Over, Man! 2018 Lektor / PL
 
Losy czterech kobiet pracujących w służbie medycznej splatają się w szpitalu, gdzie dochodzi do wielu nielegalnych przedsięwzięć.
Botoks 2017 Lektor / PL
 
Człowiek otrzymuje tajemnicze pudełko zawierające straszną tajemnicę (stworzenie), która może zabić jego bliskich, jeśli nie przekaże go komuś, kogo kocha.
Gremlin 2017 Napisy PL
 
Hibat Tabib z rodziną muszą wyemigrować do Francji. Na obczyźnie bohaterowie usiłują odnaleźć się w odmiennej społeczności.
Wszyscy albo nikt / Nous trois ou rien 2015 Napisy PL
 
Rex (Woody Harrelson) marzył o zbudowaniu na pustyni szklanego zamku, a troski topił w alkoholu. Rose (Naomi Watts) w pogoni za szczęściem całą energię wkładała w malarstwo, zapominając o otaczającym ją świecie. Gdy coś im nie wychodziło, rzucali pracę, pakowali dobytek do auta i jak para hippisów ruszali w siną dal w poszukiwaniu kolejnej przystani. W takich warunkach przyszło dorastać Jeannette (Brie Larson) i trójce jej rodzeństwa. Po latach, już jako dorosła kobieta, Jeannette postanawia stawić czoła przeszłości i zmierzyć się z traumą, która dotknęła ją w dzieciństwie.
Szklany zamek / Glass Castle (2017) Lektor / PL
 
Ludzie i małpy przygotowują się do bitwy, od której zależy przyszłość obu gatunków.
Wojna o planete malp / War for the planet of the apes 2017 Napisy PL
 
Gdy Boyka dowiaduje się, że żona człowieka, którego zabił na ringu ma kłopoty, postanawia stanąć do walki o wolność kobiety.
Boyka: Undisputed IV 2016 Napisy PL
 
W 1997 roku rodzina Andersonów przepadła bez śladu. Po raz ostatni byli widziani w swoim rodzinnym domostwie, które przez kolejne kilkanaście lat pozostawało puste. Aż do teraz.
The Unspoken 2016 Napisy PL
 
Zarozumiały biznesmen, uwięziony w ciele domowego kota, stara się z niego wydostać.
Jak zostac kotem / Nine Lives 2016 Lektor / PL
 
Nastoletni Matteo wciąż konfliktuje się z rodzicami. W końcu ojciec wysyła go na obóz edukacyjny w Alpach. Ciężka praca, brak dostępu do internetu czy telewizji, a także spartańskie warunki mają nauczyć go posłuszeństwa. Pobyt na farmie stanowi dla niego prawdziwą szkołę życia...
Alpejski bunt / Chrieg 2014 Lektor / PL
ďťż