{statuspremium}
Ňĺěű Wordpress
 
Życie Jamesa przewraca się do góry nogami. Chłopak stracił rodziców. Wyrzucono go też z uczelni. Prosi o pomoc mieszkającą w Teksasie babkę, na którą zawsze może liczyć. Niestety, wkrótce po przybyciu wnuka kobieta umiera. Nastolatek nie wie, co ze sobą zrobić. Na domiar złego wchodzi w drogę świeżo zwolnionemu z więzienia oszustowi, Webbowi. Mężczyzna ma poważne problemy i zmusza zdesperowanego Jamesa, żeby mu pomógł. Co z tego wyniknie? Wymykający się schematom thriller w reżyserii debiutanta Alexa R. Johnsona przykuwa uwagę przemyślaną narracją i złożonymi postaciami. Fabuła skupia się na równolegle prowadzonych wątkach dwóch młodych ludzi - obu z trudną przeszłością - których ścieżki krzyżują się w teksańskim miasteczku.
Two Step 2014 Lektor / PL
 
Stand Up Guys to historia dwóch sześćdziesięcioletnich byłych skazańców, którzy postanawiają zebrać na nowo swój gang. Zamiast jednak zaplanować napad stulecia, panowie chcą spędzić jedną noc, robiąc to, na co mieli ochotę, zanim któryś z nich skończył w pace.
Twardziele / Stand Up Guys 2012 Lektor / PL
 
Po śmierci rodziców, Erickę odwiedza mężczyzna podający się za jej przyrodniego brata. Kobieta nie traktuje go poważnie do czasu, gdy nieznajomy zostaje znaleziony martwy.
Morderstwa w Fj-allbace: Niemiecki bekart / Fj-allbackamorden - Tyskungen 2013 Lektor / PL