{statuspremium}
Ňĺěű Wordpress
 
Wszyscy mamy emocje. Okazuje się, że mają je także? emotikony. Animowana komedia zabierze nas do sekretnego świata naszych telefonów. Czeka nas mnóstwo, cóż, emocji właśnie i przygód, jakie tylko możemy sobie wyobrazić, zaglądając do naszych telefonów.
Emotki. Film / The Emoji Movie 2017 Lektor / PL
 
Nasze straszyciółki wpadają do basenu i zostają przeniesione do świata Lagoony. Zamienione w syreny pomagają jej w starciu z jej dziecięcymi lękami i prześladowczynią z dzieciństwa oraz w walce z prawdziwą podwodną bestią.
Monster High: Podwodna straszyprzygoda / Monster High: The Great Scarrier Reef 2016 Lektor / PL
 
Czerwony Kapturek tym razem przejdzie szkolenie w stowarzyszeniu Sióstr Kapturków, z którym będzie współpracował Wilk. Organizacja będzie badać tajemnicze zniknięcie Jasia i Małgosi oraz Pana Aligatora.
Czerwony Kapturek 2. Pogromca zla / Hoodwinked Too! Hood vs. Evil 2011 Lektor / PL
 
Boska Kleopatra chcąc utrzeć nosa Juliusowi Cezarowi rzuca mu wyzwanie - jej lud w ciągu trzech miesięcy wybuduje najwspanialszy pałac na Ziemi, a Cezar przyzna, że Egipcianie to najpotężniejszy z narodów. Zadanie zostaje przydzielone Numernabisowi, który chcąc wypełnić swą misję zwraca się z prośbą o cudowny eliksir siły do swego starego przyjaciela Panoramixa. W budowie swą pomoc oferują także Asterix i Obelix.
Asterix i Obelix: Misja Kleopatra / Ast-erix - Ob-elix: Mission Cl-eop^atre 2002 Lektor / PL
 
W szpitalu Clearwater Marine umiera delfin. Grupa pracowników poszukuje jego następcy, aby zapewnić towarzystwo popularnemu ssakowi, Winterowi.
Moj przyjaciel delfin 2: Ocalic Mandy / Dolphin Tale 2 2014 Lektor / PL
 
"Piotruś Pan" to nowe podejście do historii klasycznych postaci stworzonych przez J.M. Barriego. Film opowiada historię osieroconego chłopca, który trafia do magicznej Nibylandii. Będzie się tam bawił i stawiał czoła niebezpieczeństwom, a w końcu odkryje swoje przeznaczenie - zostanie bohaterem, którego już na zawsze wszyscy będą znali jako Piotrusia Pana.
Piotruś. Wyprawa do Nibylandii Pan 2015 Napisy PL
 
Pokochaj elfa Buddy'ego i daj się oczarować magii Świąt! "Elf – Rozśpiewane Święta" to ujmująca i pełna fantazji animacja dla całej rodziny oparta na popularnym filmie fabularnym i bestsellerowym broadwayowskim musicalu. Kiedy Buddy odkrywa swoją tożsamość, wyrusza do Nowego Jorku, by odszukać ojca. Śmiej się, śpiewaj i zobacz, jak elf i jego nowi przyjaciele przywrócą w mieście ducha świąt.
Elf. Rozspiewane Swieta / Elf: Buddy-s Musical Christmas 2014 Lektor / PL
 
Od wieków istnieje podział na dwa światy: magiczny i skryty. Ktoś jednak przekracza granicę i rozpętuje się wojna o magiczny eliksir.
Dziwna Magia / Strange Magic 2015 Lektor / PL
 
Film składa się z siedmiu opowiadań, w których każdy poszukuje swojego szczęścia, i na swój sposób okazuje się, że wszyscy są godni szczęścia
Szczescie - to ... / Schaste - eto... 2015 Napisy PL
 
Film jest podzielony niejako na 2 części. Akcja pierwszej jest osadzona w dość odległej przeszłości i opowiada o losach starszego człowieka (którego można uważać za świętego Mikołaja), który rozdawał dzieciom na całym świecie zabawki. Akcja drugiej części jest osadzona w teraźniejszości. Głównym bohaterem jest elf - Patch. Walczy on ze złym producentem zabawek, który chce pozbawić świętego Mikołaja jego pracy - czyli rozdawania dzieciom prezentów - a wręcz się go pozbyć.
Swiety Mikolaj / Santa Claus 1985 Lektor / PL
 
Książę Edward, syn okrutnego Henryka VIII, marzy o zabawach, na które nie pozwala mu dworska etykieta. Mały Tom z ubogiej rodziny śni o życiu pełnym bogactwa i dostatku. Pewnego dnia chłopcy realizują marzenia, zamieniając się miejscami.
Ksiaze i zebrak / The Prince and the pauper 2000 Lektor / PL
 
Orka Willy powraca w nowej przygodzie. Młoda Kirra opuszcza swój australijski dom i wyjeżdża na wakacje z dziadkiem (Beau Bridges) do Południowej Afryki. Przy lagunie niedaleko zniszczonego parku rozrywki jej dziadka znajduje porzuconą małą orkę. Nowemu przyjacielowi daje na imię Willy. Wkrótce rozpoczyna poszukiwania stada, od którego mógł się odłączyć mały wieloryb. Ale musi się śpieszyć - chciwi rywale dziadka już zaplanowali, że Willy zostanie największa atrakcją ich upadającego parku rozrywki.
Uwolnic orke 4. Ucieczka z Zatoki Piratow / Free Willy: Escape from Pirate-s Cove 2010 Lektor / PL
ďťż