{statuspremium}
Ňĺěű Wordpress
Detektyw Harry Hole bada sprawę zaginięcia kobiety, której szalika użyto do przystrojenia ulepionego przed jej domem bałwana.
Pierwszy snieg / The Snowman 2017 Lektor / PL
Znany przedsiębiorca, produkujący odświeżacze powietrza, dostaje od Japończyków intratne zlecenie. Ma produkować więcej odświeżaczy, niżli jest w stanie wyrobić jego fabryka. Szybko więc przenosi produkcję do domu, ale jak na to zareaguje jego żona?
Panowie dbajcie o zony / La Zizanie 1978 Lektor / PL
Akcja filmu poprzedza fabułę ukazaną w SPL ("Strefa śmierci"). Inspektor Jun Ma reprezentujący policję miasta Hongkong słynie z braku litości ścigając groźnych przestępców. Toczy się wobec niego postępowanie dyscyplinarne o nadużywanie siły i praktycznie jest już przesądzone, iż zostanie przeniesiony do innej jednostki. Dzięki wstawiennictwu przełożonych ma miesiąc, aby wspólnie z zakonspirowanym w szeregach wroga agentem Wilsonem rozpracować wietnamski gang będący zmorą lokalnej społeczności.
Bezwzgledna gra / Dou Fo Sin 2007 Lektor / PL
1995 rok, nastolatka mieszkająca z rodzina na Manhattanie odkrywa, że jej ojciec ma romans.
Landline 2017 Lektor / PL
Jest rok 1913 Eberhard Mock (Szymon Piotr Warszawski) ma lat 30 i jest ledwie wachmistrzem kryminalnym w obyczajówce. Przed wywaleniem z policji za udział wraz z kolegami z pracy w orgii z prostytutkami ratuje go konieczność włączenia się w priorytetowe śledztwo: w Hali Stulecia znaleziono nagie ciała czterech gimnazjalistów z jednej klasy. A nad nimi wiszącego mężczyznę ze skrzydłami u ramion. Wszyscy są martwi. Popełnili samobójstwo? Zostali zamordowani? A jeśli tak, to przez kogo? I dlaczego w taki ?teatralny? sposób?
Teatr Telewizji: Mock 2017 Lektor / PL
Aditya, młody fotograf zaprasza Sophie do Bombaju. Proponuje jej karierę modelki. Dziewczyna osiąga popularność i zakochuje się w artyście, ale ten łamie jej serce, żeniąc się z Irą.
Milosc na klik / Ishq Click 2016 Lektor / PL
*CAM* *ENG*
Historia agenta ubezpieczeniowego, który podróżuje codziennie pociągiem do pracy. Pewnego dnia zostaje wciągnięty w kryminalną intrygę przez jedną pasażerkę pociągu.
Pasazer / The Commuter 2018
?Rio? to egzystencjalna komedia romantyczna o zabarwieniu kryminalnym. To muzyczne przedstawienie dramatyczne z piosenkami.
Teatr Telewizji: Rio 2018 Lektor / PL
Dokument prezentuje jaskinie znajdujące się pod Budapesztem. Za sprawą badań prowadzonych przez płetwonurków i naukowców odkryto tam nowe gatunki fauny. Najciekawsza okazała się jaskinia Molnar Janos - największa w Europie. Widzowie zobaczą zapierające dech w piersiach podziemne krajobrazy - fascynujące i bujne życie roślin i zwierząt. Jest to najgłębszy sekret ewolucji na naszej planecie.
Sekrety budapesztanskich jaskin / Budapest Inferno: The Secret of the Molnar Janos Cave 2017 Lektor / PL
Tanja (Susanna Simon) i Matthias (Walter Sittler) są zaskoczeni, kiedy ich córka decyduje, że nie będzie studiować. Dziewczyna woli pracować jako mechanik Wkrótce Tanja porzuca męża dla młodszego.
Rodzice sami w domu: Panstwo Winter / Eltern allein zu Haus: Die Winters 2017 Lektor / PL
Podczas gdy alchemik Edward Elric stara się przywrócić ciało swojemu bratu Alowi, jego działaniom bacznie przyglądają się władze wojskowe i tajemnicze potwory.
FullMetal Alchemist / Hagane no renkinjutsushi 2017 Lektor / PL
Eric Lombard musi podjąć trudną decyzję; kontynuować karierę piłkarza, czy też porzucić marzenia i rozpocząć studia prawnicze. Bohater postanawia pojechać do domu rodzinnego we Florencji, by tam rozważyć sprawę. Towarzyszy mu jego dziewczyna, Colleen. Pobyt na łonie rodziny sprawia, że Eric zaczyna patrzeć na swoje życie z innej strony.
Lato we Florencji / Lost in Florence 2017 Lektor / PL
ďťż