{statuspremium}
Ňĺěű Wordpress
 
W królestwie, gdzie magia spotyka technologię, pewien przebiegły czarownik znany z zamiłowania do cygar wplątuje się w sam środek wojny z siłami piekieł.
Daemonium: wojownik podziemia / Daemonium: Underground Soldier 2015 Napisy PL
 
Zapierająca dech w piersiach reaktywacja historii kultowej Godzilli ? postaci zrodzonej w wytwórni Toho. Tworzony z rozmachem film przygodowy, który pokazuje walkę najsławniejszego na świecie potwora przeciwko złym stworzeniom, które czerpią siłę z arogancji ludzkości wobec nauki i zagrażają światu.
Godzilla 2014 Lektor / PL
 
Strażniczka haremu porywa trzy piękne kobiety, by uszczęśliwić swojego władcę.
Elza Strazniczka haremu / Ilsa Harem Keeper of the Oil Sheiks 1976 Lektor / PL
 
Jako komendant Południowo Amerykańskiego więzienia dla kobiet, Elza wraz ze swymi strażniczkami obozu ponownie daje upust swej furii. Zdane na jej łaskę i niełaskę więźniarki poddają się jej bestialskim fantazjom, do czasu gdy się buntują i Elza staje do swego ostatniego zadania.
Elza - Nikczemna Strazniczka / Greta - Haus ohne M?nner 1977 Lektor / PL
 
Detektyw z Hongkongu dołącza do amerykańskiego hazardzisty, aby poskromić chińskiego kryminalistę.
Dorwac Wattsa / Skiptrace 2016 Lektor / PL
 
Kiedy Ah Bu, dziewczyna z rybackiej wioski na Tajwanie, znajduje romantyczny list w butelce, bez chwili wahania wyrusza do Hongkongu na poszukiwanie mężczyzny swoich marzeń. Pech chce, że ten okazuje się... gejem. Nie wszystko jednak stracone, bo Ah Bu spotyka na swej drodze czarującego Chi Wu (Jackie Chan), bogatego playboya. Postanawia zdobyć go za wszelką cenę i aby zwiększyć swoje szanse decyduje się udawać dziewczynę wpływowego gangstera, do której jest łudząco podobna. Ch Wu jest nią oczarowany. Musi jednak skupić się na walce z zaciętym rywalem, który czyha na jego życie.
Wspanialy / Bor lei jun 1999 Napisy PL
 
Wille (Joseph Gordon-Levitt) razem ze swoją byłą dziewczyną Vanessą (Dania Ramirez) jest jednym z 1.500 rowerowych kurierów na Manhattanie. Jak sama nazwa wskazuję, bohater do pracy używa roweru, przeróbkę kolarki - bez przerzutek i hamulców. Z dużą zwinnością potrafi poruszać się po ulicy i manewrować pomiędzy autami, co robi duże wrażenie na jego współpracownikach. Pewnego pechowego dnia bohater w krótki odstępie czasu, w godzinach szczytu musi dostarczyć nietypową przesyłkę. Jest to koperta, którą zainteresowany jest skorumpowany gliniarz Bobby Monday (Michael Shannon). Zaczyna się pasjonująca gonitwa po Nowym Jorku.
Bez hamulcow / Premium Rush 2012 Lektor / PL
 
Jiří Kajínek w 1993 roku zamordował na zlecenie przedsiębiorcę Stefana Jandę i jego ochroniarza Juliana Pokosa. Rok później został aresztowany i po trwającym cztery lata procesie skazany za zabójstwo, choć sam się nigdy do niego nie przyznał. Sławą przyniosły mu liczne ucieczki z więzień i aresztów.
Kaj?nek 2010 Napisy PL
 
XIX wiek, St. Petersburg ogarnia fala pojedynków. Dla jednych to sposób na życie, dla innych na przeżycie...
Lowca pojedynkow / The Duelyant 2016 Napisy PL
 
Byun Jae-wook jest porywczym prokuratorem znanym ze swojej pasji do odkrywania prawdy. Niestety, kiedy jeden z jego podejrzanych zostaje zamordowany, skazują go na 15 lat.
A Violent Prosecutor / Geom-sa-oe-jeon 2016 Napisy PL
 
Po upadku dynastii Qing, mieszkańcy Pucheng rozpoczynają walkę o swoją wolność z okrutnym, samozwańczym Cao.
Call of Heroes / Xi Yang Wu Shi 2015 Napisy PL
 
Małżeńska para z typowego amerykańskiego przedmieścia musi dokonać cudów, by dorównać swym nowym sąsiadom, pięknym i bogatym państwu Jones. Zwłaszcza, kiedy okazuje się, że pan i pani Jones to w rzeczywistości działający pod przykryciem agenci do zadań specjalnych...
Szpiedzy z sasiedztwa / Keeping Up with the Joneses 2016 Napisy PL
ďťż