{statuspremium}
Ňĺěű Wordpress
 
Czasy prohibicji. Grupa ludzi walczy o lepsze życie, marząc, by ich amerykański sen wreszcie się spełnił.
Nocne zycie / Live By Night 2016 Napisy PL
 
Żona i kochanka tego samego mężczyzny odkrywają, że on zdradza je obie z trzecią kobietą. Trzy kobiety łączą swe siły, by dać mu nauczkę...
Inna kobieta / The Other Woman 2014 Lektor / PL
 
Kierowca autobusu prowadzi szczęśliwe życie u boku żony Laury, tworząc wiersze inspirowane zaobserwowanymi w pracy wydarzeniami.
Paterson 2016 Napisy PL
 
USA, rok 1969. Dwaj przyjaciele, Charlie (Thatcher Robinson) i Derek, kończą naukę w liceum. Charlie za chwilę trafi do Technicznego Uniwersytetu Michigan. Z kolei Derek ma się stawić przed komisją wojskową. Zanim ich drogi się rozejdą, postanawiają objechać na rowerach jezioro Superior.
Jezioro Gorne / Superior 2015 Lektor / PL
 
Dziecięca psycholożka musi uratować małego chłopca, który zaginął w tajemniczych okolicznościach podczas burzy śnieżnej.
Osaczona / Shut In 2016 Napisy PL
 
Brandon,uliczny wojownik jest zmuszony polecieć do miasta w którym zginął jego brat a pieniądze przeznaczone na zapłatę dla lokalne gangstera zostały skradzione...
Beatdown 2010 Lektor / PL
 
Pociąg wiozący chemikalia przez Góry Skaliste wymyka się spod kontroli. Jeśli się wykolei, a wiezione substancje rozleją się, będzie to oznaczało katastrofę ekologiczną dla całego regionu. Nieszczęściu próbuje zapobiec agent rządowy (Rob Lowe), który w jednym z wagonów odkrywa rosyjską bombę atomową...
Pociag smierci do Denver / Atomic Train 1999 Lektor / PL
 
Austria, lata 30. XX w. Agathe (Eliza Bennett) po śmierci matki musi zaopiekować się młodszym rodzeństwem i prowadzić dom. Agathe, najstarsza córka Georga i Agathy, od najmłodszych lat jest otoczona muzyką.
Zycie jest muzyka / Die Trapp Familie - Ein Leben f Lektor / PL
 
Cierpiący na amnezję, znający kilka języków Bipul (Tarek Halaby) mieszka w ośrodków dla uchodźców w Brukseli. Mężczyzna zajmuje się organizacją życia społecznego placówki. Jest tłumaczem i rozjemcą w konfliktach. Mimo ogromnych starań, by ułożyć sobie życie w nowym kraju los go nie rozpieszcza. Pewnego dnia Bipul poznaje pochodzącą z Europy Wschodniej Lidię (Evgenia Brendes), która marzy o wyjeździe do Anglii. Dziewczyna zakochuje się w nim bez pamięci.
Problemski hotel 2015 Lektor / PL
 
Moskwa, 2072 rok. Gra MAFIA stała się najpopularniejszym na świecie teleshow. Jedenaście uczestników zbiera się przy stole, żeby ustalić, kto z nich jest zwykłym cywilem, a kto bezlitosną MAFIĄ, z rąk którego będą ginąć pozostali uczestnicy. Na oczach całego świata powstaje koktajl złożony z emocji i uczuć: chytrości, strachu, kłamstwa, podejrzliwości, bólu, dumy, pożądania, miłości i śmierci. Wygrany otrzyma nagrodę pieniężną, przegrani umrą.
Mafia. Gra przetrwania / Mafiya. Igra na vyzhivanye 2015 Napisy PL
 
Były rabuś dyliżansów jest ścigany przez mściwego szeryfa, kiedy traci kobietę wraca do starej profesji.
Stagecoach: The Texas Jack Story 2016 Napisy PL
 
Trzymający w napięciu dokument o słoniu cyrkowym.
Tyke Elephant Outlaw 2015 Lektor / PL
ďťż