{statuspremium}
Ňĺěű Wordpress
Historie pracowników jednego z warszawskich szpitali. Serial wprowadza nowe wątki i rozszerza fabułę kontrowersyjnego filmu Patryka Vegi.
Botoks / (s1e4)
Detektyw Harry Hole bada sprawę zaginięcia kobiety, której szalika użyto do przystrojenia ulepionego przed jej domem bałwana.
Pierwszy snieg / The Snowman 2017 Lektor / PL
Znany przedsiębiorca, produkujący odświeżacze powietrza, dostaje od Japończyków intratne zlecenie. Ma produkować więcej odświeżaczy, niżli jest w stanie wyrobić jego fabryka. Szybko więc przenosi produkcję do domu, ale jak na to zareaguje jego żona?
Panowie dbajcie o zony / La Zizanie 1978 Lektor / PL
Akcja filmu poprzedza fabułę ukazaną w SPL ("Strefa śmierci"). Inspektor Jun Ma reprezentujący policję miasta Hongkong słynie z braku litości ścigając groźnych przestępców. Toczy się wobec niego postępowanie dyscyplinarne o nadużywanie siły i praktycznie jest już przesądzone, iż zostanie przeniesiony do innej jednostki. Dzięki wstawiennictwu przełożonych ma miesiąc, aby wspólnie z zakonspirowanym w szeregach wroga agentem Wilsonem rozpracować wietnamski gang będący zmorą lokalnej społeczności.
Bezwzgledna gra / Dou Fo Sin 2007 Lektor / PL
1995 rok, nastolatka mieszkająca z rodzina na Manhattanie odkrywa, że jej ojciec ma romans.
Landline 2017 Lektor / PL
Jest rok 1913 Eberhard Mock (Szymon Piotr Warszawski) ma lat 30 i jest ledwie wachmistrzem kryminalnym w obyczajówce. Przed wywaleniem z policji za udział wraz z kolegami z pracy w orgii z prostytutkami ratuje go konieczność włączenia się w priorytetowe śledztwo: w Hali Stulecia znaleziono nagie ciała czterech gimnazjalistów z jednej klasy. A nad nimi wiszącego mężczyznę ze skrzydłami u ramion. Wszyscy są martwi. Popełnili samobójstwo? Zostali zamordowani? A jeśli tak, to przez kogo? I dlaczego w taki ?teatralny? sposób?
Teatr Telewizji: Mock 2017 Lektor / PL
Aditya, młody fotograf zaprasza Sophie do Bombaju. Proponuje jej karierę modelki. Dziewczyna osiąga popularność i zakochuje się w artyście, ale ten łamie jej serce, żeniąc się z Irą.
Milosc na klik / Ishq Click 2016 Lektor / PL
*CAM* *ENG*
Historia agenta ubezpieczeniowego, który podróżuje codziennie pociągiem do pracy. Pewnego dnia zostaje wciągnięty w kryminalną intrygę przez jedną pasażerkę pociągu.
Pasazer / The Commuter 2018
?Rio? to egzystencjalna komedia romantyczna o zabarwieniu kryminalnym. To muzyczne przedstawienie dramatyczne z piosenkami.
Teatr Telewizji: Rio 2018 Lektor / PL
Dokument prezentuje jaskinie znajdujące się pod Budapesztem. Za sprawą badań prowadzonych przez płetwonurków i naukowców odkryto tam nowe gatunki fauny. Najciekawsza okazała się jaskinia Molnar Janos - największa w Europie. Widzowie zobaczą zapierające dech w piersiach podziemne krajobrazy - fascynujące i bujne życie roślin i zwierząt. Jest to najgłębszy sekret ewolucji na naszej planecie.
Sekrety budapesztanskich jaskin / Budapest Inferno: The Secret of the Molnar Janos Cave 2017 Lektor / PL
Tanja (Susanna Simon) i Matthias (Walter Sittler) są zaskoczeni, kiedy ich córka decyduje, że nie będzie studiować. Dziewczyna woli pracować jako mechanik Wkrótce Tanja porzuca męża dla młodszego.
Rodzice sami w domu: Panstwo Winter / Eltern allein zu Haus: Die Winters 2017 Lektor / PL
Podczas gdy alchemik Edward Elric stara się przywrócić ciało swojemu bratu Alowi, jego działaniom bacznie przyglądają się władze wojskowe i tajemnicze potwory.
FullMetal Alchemist / Hagane no renkinjutsushi 2017 Lektor / PL
ďťż