{statuspremium}
Ňĺěű Wordpress
 
Detektyw ściga się z czasem, aby uratować zakładników i zapobiec wybuchowi śmiertelnej choroby.
S.W.A.T. - Mordercza gra / 24 Hours 2015 Lektor / PL
 
W zepsutej do szpiku kości dzielnicy Rio de Janeiro grupa uczciwych policjantów, w tym pewien zdeterminowany nowicjusz, walczy z korupcją i brakiem lojalności.
Operacje Specjane / Opera??es Especiais 2015 Napisy PL
 
*ENG*
Ziemia, czternaście tysięcy lat temu. Udręczona dusza półboga błąka się po świecie. Herkules (Johnson), syn potężnego Zeusa, przez całe życie nie zaznał niczego prócz cierpienia. Po wykonaniu dwunastu ciężkich prac i utracie rodziny, poświęca się krwawym bitwom. Tylko one przynoszą mu ukojenie. Za towarzyszy ma szóstkę podobnych mu straceńców, których łączy zamiłowanie do wojny i nieustająca bliskość śmierci. Ich los odmienia się, gdy król Tracji (Hurt) zechce, by uczynili
Hercules Reborn 2014
 
Michael odzyskuje wspomnienia i stara się odnaleźć Selene oraz ich córkę.
Underworld: Wojny krwi / Underworld: Blood Wars 2016 Lektor / PL
 
Samuraj Sanada Yukimura jest wrogiem tyranii. Gromadzi wokół siebie dziesięciu wojowników ninja, by zabić szoguna Tokugawę.
Zabic szoguna! / Death of the Shogun! / Sanada yukimura no boryaku 1979 Lektor / PL
 
Komnata Śmierci to miejsce gdzie aby przeżyć należy połączyć swoje siły. Grupa płatnych morderców zostaje zwabiona do budynku zwanego "Komnatą śmierci". By uciec z zasadzki muszą połączyć siły i stawić czoła licznym zasadzkom i przeciwnikom.
Kill em All 2012 Lektor / PL
 
Shogun morduje żonę swojego kata. Samuraj wraz z kilkuletnim synem opuszcza dom i zostaje zabójcą do wynajęcia.
Kat Shoguna / Shogun Assassin 1980 Lektor / PL
 
Ona to piętnastoletnia Mavela z gangu Black Bronx. On to charyzmatyczny Marwan z gangu 1080. Łączy ich miłość, dzieli nienawiść gangów. Odwieczny dylemat, nowoczesna sceneria.
Black 2015 Lektor / PL
 
*ENG*
Akcja skupia na tytułowym kapitanie, który zbuntował się przeciwko rządowi Ziemi i ludzkiej apatii i stał się kosmicznym piratem.
Space Pirate Captain Harlock 2013
 
Po dwóch latach w więzieniu za udział w nielegalnym wyścigu ulicznym, Roy rezygnuje z nielegalnych wyścigów. Gdy się dowiaduje, że jego córka, weźmie udział w nielegalnym wyścigu z Bergen do Murmańska w Rosji, postanawia zawrócić córkę z trasy.
Skandynawscy Wsciekli 2: Wyscig Po Lodzie / B?rning 2 2016 Napisy PL
 
Fabuła skupia się na bezimiennym mężczyźnie, który budzi się w szpitalu po doznaniu urazu głowy. Nie wie, kim jest ani co się wydarzyło. Pomaga mu młoda lekarka Ailin (Chelsea Islan), która nazywa go Ishmael na cześć bohatera Moby Dicka. Podczas rekonwalescencji jego przeszłość powraca w formie Lee (Sunny Pang), handlarza narkotyków i szefa gangu, który kontroluje policję i sądy. Kiedy Ailin zostaje porwana, Ishmael decyduje się ją uratować. Na drodze stają mu wyszkoleni zabójcy, którzy mogli niegdyś być jego kolegami.
Headshot 2016 Napisy PL
 
Ginie policjant powiązany z przestępczym światem. Podejrzenie pada na jego syna.
Prosta historia o morderstwie 2016 Lektor / PL
ďťż